نتایج جستجو برای عبارت :

علی پرمهر ترانه سرا و خواننده

بیوگرافی بازیگران

علی پرمهر متولد 23 آبان 1356 در روستای پرمهر از توابع استان اردبیل؛ ترانه سرا ، آهنگساز و خواننده ایرانی می‌باشد.
علی پر مهر سالهاست ازدواج کرده و یک دختر به نام آنالی دارد.
موسیقی را از ۱۴ سالگی با شاگردی نزد استادانی همچون فریدون پور رضا و نوربخش (از شاگردان ارشد استاد شجریان) شروع کرد، جالب‌تر از همه این که وی نزد اساتیدی تعلیم دیده که ترکی خوان و یا آذربایجانی نیستند.

عکس های اینستاگرام علی پرمهر

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی پرمهر متولد 23 آبان 1356 در روستای پرمهر از توابع استان اردبیل؛ ترانه سرا ، آهنگساز و خواننده ایرانی می‌باشد.
موسیقی را از ۱۴ سالگی با شاگردی نزد استادانی همچون فریدون پور رضا و نوربخش (از شاگردان ارشد استاد شجریان) شروع کرد، جالب‌تر از همه این که وی نزد اساتیدی تعلیم دیده که ترکی خوان و یا آذربایجانی نیستند.

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی از دل خود می
آژدا پکان خواننده ترکیه ای

آژدا پکان خواننده ترکیه ای که به آن لقب سوپر استار داده اند متولد سال 1946 میلادی است که علاوه بر صدا زیبا با زیبایی خود مشهور است پکان علاوه بر زبان ترکی استانبولی به زبان های انگلیسی و فرانسوی و ایتالیایی و همچنین ژاپنی نیز ترانه خوانده است وی در خانواده بسیار مدرن متولد شده است و در سال 1963 میلادی در مسابقه صدا موفق به کسب مقام اول شده است و اولین فعالیت هنری وی بازی در یک فیلم سینمایی می باشد. یکی از ترانه های معر
مکالمه من و دوست جانم ریحان  
+ریحان : بی نام-من : بله 
+ریحان :  بی نام کتابو بذار کنار کارت دارم
- من : جان بگو :)
+ ریحان  دیشب میخواستی چی بگی بهم ؟
- من : یادم نیست
ریحان : راجع به فلان خواننده و ترانه ت بود
من : اهاان آن خواننده رو میگی 
ریحان : تعریف کن چیشد
من : در جریان ترانه سرایی هام ک هستی
ریحان : اره 
من : آن خواننده داشت ب بچهها میگفت 
دنبال ی ترانه سرای خوبم برا همکاری
من گفتم ترانه سرایی میکنم 
بعد اون گفت شوخی ؟ 
گفتم ن جدی میگم  اون باور ن
فناوری باعث شده است که افراد جامعه بتوانند مداحی‌ها و ترانه‌های مورد علاقه‌شان را به راحتی و به دفعات گوش دهند که نتیجه آن افراط کاربر در گوش دادن مداحی/ترانه مورد علاقه‌‌اش است. این افراط باعث دلزدگی فرد از نوحه/ترانه مطلوبش می‌شود، در این وضعیت مداح/خواننده نمی‌تواند اشعار قبلی را تکرار کند و بنابراین به دنبال تولید محتوای جدید می‌رود و چون این اقدام در مدت زمان کوتاهی صورت می‌گیرد احتمال تولید محتوی ضعیف افزایش پیدا می‌کند.
بیوگرافی محسن ابراهیم زاده خواننده پاپ
سلام امروز برای شما کاربران محترم بیوگرافی محسن ابراهیم زاده را آماده کرده ایم امیدواریم مفید باشد و مورد پسند شما عزیزان قرار گیرد .
محسن ابراهیم زاده خواننده پاپ ترانه سرا و آهنگساز ایرانی زاده تربت حیدریه در و متولد 17 شهریور 1366 می باشد .

ادامه مطلب
مسعود صیقلی
به لاتین:Masoud Seyghali
متولد بیست و هفتمین روز از اردیبهشت ماه سال 1360(38سال)
محل تولد : بروجرد ایران
ساکن : تهران ایران
خواننده پاپ و سنتی،ترانه سرا
گستره صوتی التو تنور
ساز تخصصی:اواز
فارغ التحصیل در رشته مهندسی شیمی
وی دارای یک برادر و دو خواهر و فرزند دوم خانواده می باشد
شروع  فعالیت هنری  را به صورت حرفه ای در سال 98 در حوزه خوانندگی و ترانه سرایی با تولید آلبوم” ای عشق” نزد مهندس مجید سلطانی خواننده ، آهنگساز و مهندس صدای زبر دست و
آسمان رو به تاریکی می رفت. چراغ پشتی قرمز رنگ‌ِ ماشین ها، روشن شده بود و جاده ها هم پر از ازدحام. تنها صدایی که در داخل تاکسی می آمد، صدای ترانه ای شاد بود و من، در عالم هپروتی بودم که ناگهان، مؤذن زاده ی اردبیلی، از گلدسته ی گوشی یک مسافر، بانگ اذان مغرب را سر داد. نوای اذان، همراه با آن ترانه ی شاد، وصله ی ناجوری بود. به همین خاطر مسافر، با عجله گوشی اش را خاموش کرد و مؤذن زاده هم دیگر نخواند. شاید هم مسافر، از آشکار شدن باور هایش شرم داشت. از آن
برای دانلود آهنگ کلیک کنید
علی پرمهراوغلوم
دانلود آهنگ ترکی علی پرمهر به نام اوغلوم
Ali Pormehr – Oqlum
دانلود آهنگ ترکی علی پرمهر به نام اوغلوم
دانلود آهنگ با دو کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰

متن آهنگ ترکی علی پرمهر به نام اوغلوم

.:( دانلود تمامی آهنگ های علی پرمهر):.

کانال تلگرامی مشگین موزیک
https://t.me/meshginmusic
دانلود آهنگ جدید ترکی از سایت مشگین موزیک

.:( صفحه اصلی سایت ):.
برای دانلود آهنگ کلیک کنید
دانلود آهنگ آرون افشار خواننده جوان ایرانی و آهنگساز و نوازنده گیتار متولد شاندیز مشهد است. دانلود آهنگ آرون افشار با ترانه ها و آهنگ های زیبا طرفداران زیادی پیدا کرده و صدای گیرا و دلنشین او باعث شده است تا دوستداران ترانه های ایرانی ، جذب دانلود آهنگ آرون افشار و آهنگهایش شوند. آرون افشار اکثر ترانه هایی که میخواند آهنگسازی آن را نیز بر عهده دارد. آرون افشار خواننده ایرانی متولد 1 تیر 1377 اصالتی خراسانی دارد و در شهر شاندیز مشهد متولد شده ا

شاید شما هم تا به حال اشخاصی رو دیده باشید که یک ترانه ای از فلان خواننده رو از حفظ میخونند. آیا اون شخص این ترانه رو از روی متنش حفظ کرده؟ قطعا جواب منفیه. چون چند بار این ترانه رو گوش داده بدون هیچ زحمتی حفظ شده. در حفظ قرآن هم باید بدین شکل حمل کنیم. مثلا اگر شما بخواهید سوره ای را از روی متن آن حفظ کنید قطعا به زحمت میتوانید آن را حفظ کنید و در نهایت با گذشت مدتی بخشی از آن را فراموش میکنید. توصیه من به شما این است که مثلا سوره مل
مسعود خسروی ، (خواننده ،ترانه سرا و مدیر ضبط موسیقی) 
متولد  دی 1368 ( ژانویه 1990) در شهرستان تالش استان گیلان میباشد 
وی از  سال 1387 در ضمینه ی موسیقی  به کار ویراستاری ترانه پرداخت، اما از  همان ابتدای فعالیت در کنار ویراستاری ترانه ،مشغول یادگیری علوم موسیقی بود،  سال1396 تصمیم به شروع فعالیت به صورت حرفه ای در ضمینه ی خوانندگی گرفت و در بهمن سال1396 اولین قطعه ی موسیقی خود را با نام دعا کردم منتشر کرد .و از همان سال شروع به فراگیری ساز گیتار  نمو
آهنگ چوب خط با صدای علی اکبر قلیچ با کیفیت عالی همراه با متن : خواننده و آهنگساز : علی اکبر قلیچ ترانه : سعید پاشازاده و علی اکبر قلیچ ... علی اکبر قلیچ _ چوب خط حرف دل من ... سامی یوسف - نام مرا صدا بزن (موزیک ویدئو رسمی). از ...
علی اکبر قلیچ - چوب خط (ویژه ماه مبارک رمضان) ... واقعا آقای قلیچ زیبا می خوونند من که طرفدار پروپاقرصشونم ،ممنون از شما ... سی سال،سی موسیقی، یک جایزه؛ 1370. از ...
آهنگ چوب خط - علی اکبر قلیچ. ... آهنگ جدید «چوب خط» به مناسبت ماه مبارک ر
این روزا بازار کنسرت بسیار بسیار داغ‌تر از همیشه دنبال می‌شود، استیجی که آرزوی خیلی از جوانان و حتی اقشار تحصیل کرده جامعه با مدرک تحصیلی نظیر دکتراست!
بنابر اعلام به ملودی، در این آشفته بازار موسیقی پاپ کشور که هر روز شاهد ظهور خواننده جدیدی هستیم و هر روز آهنگ‌ های جدید با سبک و استایل متفاوتی روانه مارکت موسیقی پاپ کشور می‌شود پول‌های بسیار زیادی خرج می‌شود چه جهت پرداخت هزینه تنظیم کننده، متن ترانه و یا آهنگسازی قطعه جدید و یا صرف ت

سلام دوستای خوبم امروز هم پارت دوم اموزش ترانه سرایی رو داریم:)
اولش یه توضیح کوچولو در مورد شعر و ترانه میدم و بعدش میریم دوتا از قواعد ترانه سرایی رو با هم مرور میکنیم.خب از خود ترانه شروع میکنیم. ترانه چه فرقی با شعر داره؟!ترانه از بعضی جهات به شعر شباهت داره ولی اصلی ترین تفاوتش زبان گویشیش هست. چون زبان شعر ادیبانه ست ولی ترانه زبانش عامیانه هست. حتی قالب هاشونم به هم دیگه شباهت داره. ولی بخاطر همین زبان ساده و عامیانه ش  دست و بال ترانه

باراد طالب زاده متولد 1368 اصفهان است، پسر عموی خواننده های معروف موسیقی پاپ ایرانی عماد طالب زاده و حمید طالب زاده است  که فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده است.کارها و فعالیت خود را در ابتدا با همکاری پسر عموی خود عماد آغاز کرد و به صورت دو نفره در کنار هم به خوانندگی ادامه دادند.از آهنگ های باراد میتواند از آخرین بار و انتقام نام برد که از معروف ترین آهنگ های منتشر شده توسط این خواننده است باراد طالب زاده تاکنون بیش بیست تک ترک و چندین موزی
متن ترانه علیرضا خداوردی به نام دورهمی

بعد من سرت خیلی شلوغ میشه دیگهبعد من عشق یه حرف دروغ میشه دیگهبعد من دیگه بی استرس برو دورهمیبعد من برو شمال با دوستات یه سرهمعرفت خیر سرت نداشتی یه ذرهبعد من دیگه بی استرس برو دورهمیدست پیش نگیرکسی بهت نمیده گیردیگه شده خیلی دیردیگه برام نمیرشب نشینیاتبرس به مهمونیاتبالاخره شاید بیادیکی با یه ثروت زیادبعد من خط فرارت دیگه خاموشهتو که همه قول و قرارات توی آغوشهصبح که میشه یادتم نیس که چیا گفتیبعد من
بیوگرافی آرون افشار خواننده پاپ
امروز برای شما کاربران محترم بیوگرافی آرون افشار خواننده پر طرفدار را آماده کرده ایم .
امیدواریم مفید باشد و دوست داشته باشید .
آرون افشار خواننده پاپ ایرانی زاده مشهد در تاریخ اول تیر 1377 است اما اصالتا خراسانی است .

ادامه مطلب
یک بغل آغوش گرم
و رهایی از زمان
ای فشار زندگی
توی نبض من نمان...

+ یه شعر خیلیییی قدیمی. یهو گفتم بنویسمش :) 
++ دلم میخواست یه برنامه میذاشتن بعضی خواننده‌ها، بعد آدمای معمولی‌ای مثل من میرفتن اونجا و شعرشونو میدادن که اون خواننده بخونه و با صدای خواننده‌ای که دوسش دارن شعر خودشونو بشنون. آهای خواننده‌ها لایو نمیذارین؟ 
+++ ولی با اونایی که زیر خاکن چطور برنامه بذاریم؟ رفتیم اون دنیا چجوری پیداشون کنیم؟ کاش مثلاً پنجشنبه شب بیاد خودش به خوا
رضا بهرام خواننده سبک پاپ ایرانی متولد یزد و اکنون در تهران زندگی می کند. رضا بهرام در سال ۹۷ با ترانه ها و آهنگ های خود همه را شگفت زده و مجذوب خود کرد. علاقه زیاد به موسیقی و خواندن باعث شد تا به دنبال این هنر رفته و فعالیت خود را در این زمینه شروع کرده است. سبک کار رضا بهرام در موسیقی پاپ تلفیقی بوده و برای همین است که با جان دلها می نشیند.
دانلود فول آلبوم رضا بهرام
دانلود آهنگ دیوانه رضا بهرام

خانه ادل بی شک با ذوق و شوق هنری مختص این خواننده محبوب و مشهور ساخته شده است. ادل خواننده و ترانه سرای بریتانیایی توانست با انتشار  اولین آلبوم خود به شهرت جهانی دست پیدا کند. ادل در شمال لندن به دنیا آمد و با گروهی به نام ادویه با ۵ عضو آشنا شد و از هم آنجا کار هنری خود در زمینه موسیقی را به شکل جدید آغاز کرد. در سال ۲۰۰۸ اولین آلبوم وی که بسیار مورد استقبال قرار گرفت منتشر شد. بدون تردید خواننده ای با این همه استعداد خانه ای قصر گونه و رؤیایی ر
تاثیر گذار ترین ترانه های باب دیلن
کتاب فوق العاده ای بود. شعر های باب دیلن فوق العاده ان و مختص به کشور و دین خودش نمی شود بلکه جهان را در بر می گیرد. مجله رولینگ استون آهنگ  مثل سنگ غلطان (like a rolling stone) باب دیلن را بهترین آهنگ تاریخ موسیقی نام‌گذاری کرد. او نوبل ادبیات سال ۲۰۱۶ را برد. او در نویسندگی بیشتر از خیلی های دیگر موفق بود، در حالی که خود را بیشتر خواننده می دانست.

آدمی چقدر باید گام نهد
تا او را آدم صدا زنند؟
کبوتر سپید چند دریا را ب
بیوگرافی بازیگران

بیوگرافی آرون افشار:
آرون افشار خواننده جوان پاپ ایرانی متولد شاندیز مشهد است. آرون افشار با ترانه ها و آهنگ های زیبا طرفداران زیادی پیدا کرده و صدای دلنشین او باعث شده است جذب آرون افشار و آهنگهایش شوند.

عکس های اینستاگرام آرون افشار

آرون افشار متولد 1 تیر 1377 اصالتا خراسانی است و در شهر شاندیز مشهد متولد شده است. آرون افشار از جمله خواننده های خوش صدا می باشد. آرون افشار در اجرای آهنگ هایش با سبک خاصی می خواند.

آرون اف
بیوگرافی بازیگران

بیوگرافی آرون افشار:
آرون افشار خواننده جوان پاپ ایرانی متولد شاندیز مشهد است. آرون افشار با ترانه ها و آهنگ های زیبا طرفداران زیادی پیدا کرده و صدای دلنشین او باعث شده است جذب آرون افشار و آهنگهایش شوند.

آرون افشار متولد 1 تیر 1377 اصالتا خراسانی است و در شهر شاندیز مشهد متولد شده است. آرون افشار از جمله خواننده های خوش صدا می باشد. آرون افشار در اجرای آهنگ هایش با سبک خاصی می خواند.

آرون اف
بیوگرافی بازیگران

بیوگرافی آرون افشار:

آرون اف
بیوگرافی بازیگران

بیوگرافی آرون افشار:

آرون اف
دانلود آهنگ سینا پارسیان کشتی ۲ { دو کیفیت خوب و عالی }
امروز میتوانید ترانه کشتی ۲ با صدای خواننده خوب سینا پارسیان را دانلود کنید
Exclusive Song: Sina Parsian | Kashti 2 With Text And Direct Links In jazzMusic
متن آهنگ کشتی ۲ سینا پارسیان»───♫♫●|●|●♫♫───«
باید نجات پیدا کنی ، از من باید بری دنبال آزادی … !اما به من ای کاش ! مسیر دریارو ، نشون نمیدادی … !
─|♫●|─گرفتی رد ماه و ، تا ساحل من موندم -و دریای ، بی ماهی … !دیروز پیدات شد ، امشب گمت کردم ! چه عشق کوتاهی … !
دانلود
به نام خداوند جان و خرد
بگذارید بیشتر برایتان از این خواننده خوش صدا بگویم
این خواننده ترک اردبیلی است دوست دارد بیشتر ترکی بخواند
اودر خانواده چهار نفره به دنیا آمده یک برادر دارد که از خودش کوچک تر است
تراک بعدی او به نام (یاغیش یاغور)در اردیبهشت ماه سال 1399/2/10 قابل مشاهده خواهد بود 

با نگاهی که تو داری بر من ،من از این قاعله رد خواهم شدتو زمن فاصله می گیری ومن  باز ازاین فاصله رد خواهم شدگرچه تاراج نگاه تو شده ،عمر ناچیز من وهستی منمن به یک ذره ی لطف تو مگر، باز از این قافله رد خواهم شددستهایت پرمهر ،دیدگانت پرنور،مقدمت عاطفه از جنس بلورباز هم با طپش قلب تو من، از در عاطفه رد خواهم شد
در این پست قصد دارم تمامی آهنگ و آلبوم های یکی از خوانندگان معروف ترکی را برای دانلود قرار دهم امیدوارم از این آهنگ ها لذت نام این هنرمند،الین با نام اصلی حسین یالین  Hüseyin Yalın  متولد  مارس ۱۹۸۰، استانبول خواننده و ترانه‌سرای پاپ ترک است.
Ellerine Sağlık (دستت درد نکند) - ۲۰۰۴Bir Bakmışsın (نگاه کرده‌ای) - ۲۰۰۵Herşey Sensin (همه‌چیز تویی) - ۲۰۰۷Ben Bugün (من امروز) - ۲۰۰۹
جدیداً حالم که خوب نیست، بغض که می‌کنم، فهمیده که نمیشم، سر اون آدم مقابلم که دلم می‌خواد جیغ بکشم، note گوشیمو باز می‌کنم و میرم سراغ ترانه‌هام. همه‌شو اونجا خالی می‌کنم؛ ادیت می‌کنم، می‌نویسم، و اون وقت دیگه تنها نیستم.
دانلود آهنگ های روزبه بمانی
جدیدترین آهنگ های روزبه بمانی با لینک مستقیم و کیفیت بالا
دانلود تمام آهنگ های روزبه بمانی

روزبه بمانی (زادهٔ ۷ آذر ۱۳۵۷ در تهران)، شاعر، ترانه‌سرا و خواننده ایرانی است. او فعالیت هنری خود را با بهروز صفاریان آغاز کرده و به عنوان ترانه‌سرا سابقه همکاری با هنرمندان نامی ایران از جمله داریوش، گوگوش، منصور، محسن چاوشی، محمد اصفهانی[۱] احسان خواجه‌امیری، کامران و هومن،محمد علیزاده.فرزاد فرزین، محسن یگانه، مهدی
در این مطلب قصد دارم یکی از بهترین سایت ها را در زمینه دانلود آهنگ جدید قرار دهم.سایت های بسیاری در این زیمنه فعالیت میکنند و به جد و قطع میگویم که یکی از فعالترین و بهترین سایتها در زمینه دانلود آهنگ و موزیک ویدیو سایت سمفونی با این که با اینکه کمتر از یک سال است که ورود این سایت به دنیای مجازی و اینترنت میگذرد ولی با شیوه وطراحی خاص خود چشم کاربر را به خود جلب می کند.

دانلود آهنگ با بهترین کیفیت و با لینک مستقیم
از طریق سایت سمفونی میتوانی
سیامک عباسی این روزها در حال ضبط و تنظیم آلبوم جدید خود به نام «ترانه‌ ساز» است. این آلبوم ۱۳ قطعه دارد.
آهنگ‌های این آلبوم توسط هنرجویان شرکت‌کننده در کلاس‌های ترانه‌سازی (Songwriting) سیامک عباسی ساخته شده‌اند. 
اخبار و اطلاعات بیشتر در مورد این آلبوم به زودی در همین پست اعلام می شود. 
سیامک عباسی این روزها در حال ضبط و تنظیم آلبوم جدید خود به نام «ترانه‌ ساز» است. این آلبوم ۱۳ قطعه دارد.
آهنگ‌های این آلبوم توسط هنرجویان شرکت‌کننده در کلاس‌های ترانه‌سازی (Songwriting) سیامک عباسی ساخته شده‌اند. 
اخبار و اطلاعات بیشتر در مورد این آلبوم به زودی در همین پست اعلام می شود.
محسن چاوشی حسینی (زادهٔ ۸ مرداد ۱۳۵۸ خرمشهر) خواننده، تهیه‌کننده
موسیقی، آهنگساز، ترانه‌سرا و تنظیم‌کننده سبک پاپ و راک ایرانی است.
زندگی
محسن
چاووشی زادهٔ خرمشهر است و اصالتی کردتبار دارد. که با توجه به شرایط کاری
پدرش که کارمند شرکت نفت بود به خرمشهر مهاجرت کردند و محسن در خرمشهر
متولد شد. وی فرزند پنجم خانواده و دارای دو خواهر و سه برادر است.بعد از
اشغال خرمشهر در زمان جنگ، خانواده او به شهرهای کرمانشاه، مشهد و نهایتاً
تهران مهاجرت
دانلود آهنگ جدید حسن حاتمی ماه من
دانلود آهنگ حسن حاتمی به نام ماه من کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده ماه من با صدای حسن حاتمی از جوان ریمیکس
ترانه و موزیک: حسن حاتمی, تنظیم: معین امیری
Download New Music Hasan Hatami – Mahe Man

شنوندگان عزیز هم اکنون می توانید موزیک جدید خواننده سبک پاپ را از جوان ریمیکس دانلود نمایید.
موزیک جدید خواننده نوظهور، حسن حاتمی در تاریخ ۲۸ مرداد منتشر شد.
آهنگ جدید حسن حاتمی

گو هارا، خواننده پاپ و بازیگر کره‌ای که اردیبهشت سال‌جاری نیز دست به‌خودکشی ناموفق زده بود، سرانجام با اقدام مجدد برای خودکشی جان باخت.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از همشهری، خودکشی این ستاره پاپ و دنیای سینما درحالی روی داد که بسیاری از جوان‌های کره‌ای و غیرکره‌ای در شبکه‌های مجازی آرزو می‌کردند جای او بودند. بازی‌ اودر مجموعه تلویزیونی کره‌ای «شکارچی شهر»(۲۰۱۱) بر شهرتش افزوده بود.
بیوگرافی خواننده پاپ حامد همایون
امروز برای شما کاربران محترم بیوگرافی خواننده پاپ حامد همایون را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که این مطالب برای شما مفید باشد
حامد محمودزاده با نام هنری حامد همایون  19 بهمن 1361 زاده شیراز است و هم اکنون 35 سال سن دارد . مادر او دبیر است و همچنین پدرش بازنشسته بانک ملی است ، و دو خواهر و برادر دارد.

ادامه مطلب
بیوگرافی نیما مسیحا خواننده پاپ ایرانی
سلام امروز برای شما کاربران گرامی بیوگرافی نیما مسیحا خواننده پاپ را آماده کرده ایم . امیدواریم برای شما مفید باشد .
نیما مسیحا زاده تهران در تاریخ 13 دی 1353 است . وی خواننده پاپ و اپرا ایرانی است و همچنین نوازنده ساز های گیتار و پیانو است .

ادامه مطلب
در زندگی به جایی رسیدم:
اصلا حوصله گوش کردن به شاهین نجفی رو ندارم حتی بگو یه اهنگشو (قبلنا هم به جز دو تا اهنگ بقیه شو دوست نداشتم ولی الان حدود یه ساله که حوصله اونها رو هم ندارم)
حوصله کامبیز حسینی رو نارم اصلا، مینیمم شش ماه میشه
حوصله مسود بهنود
ابی 
مبی و... 
اصلا
از اول هم نفهمیدم ملت چرا میرن کنسرت ابی؟! 
ابی چی داره؟!
ابی یه خواننده میان مایه هست که نصف ترانه هاش چرت و پرته.
کریستینا ماریا اگیلرا (به انگلیسی: Christina María Aguilera) (زاده ۱۸ دسامبر ۱۹۸۰) خواننده، ترانه سرا، رقصنده، بازیگر و تهیه‌کننده موسیقی آمریکایی است. او خوانندگی را از کودکی آغاز کرد و با انتشار آلبوم نخستش که همنام خودش بود به موفقیت رسید و تاکنون بیست بار نامزد جایزه گرمی و شش بار برندهٔ شده‌است. اگیلرا به عنوان یک پاپ آیکون شناخته می‌شود و در ابتدای فعالیت هنری‌اش لقب "پرنسس پاپ" و بعد از آن "صدای یک نسل" را دریافت کرد. به دلیل تن صدای منحصر به فرد

دانلود آهنگ های محسن یگانه
جدیدترین آهنگ های محسن یگانه با لینک مستقیم و کیفیت بالا
دانلود تمام آهنگ های محسن یگانه

محسن یگانه (زاده ۲۳ اردیبهشت ۱۳۶۴ در گنبد کاووس) خواننده سبک پاپ ایرانی[۱] است.
زندگی هنری
محسن یگانه اولین ترانه خود را در کنار محسن چاوشی و حامد هاکان با نام نشکن دلمو با ترانه‌سرایی و آهنگسازی خودش و تنظیمی از محسن چاوشی اجرا کرد.[۱] آلبوم اول او با نام سال کبیسه به صورت زیر زمینی منتشر شد. بعد از این آلبوم محسن یگانه فعالی
گفته بودم که آلبوم شهر دیوونۀ احسان خواجه‌امیری رو پیش‌خرید کردم، دو روز بعدش، یعنی 3 بهمن، ایمیل اومد که پاشو بیا دانلودش کن دیگه، منم پاشدم رفتم دانلودش کنم دیگه.
خب حقیقتاً باورش سخت بود برام. با هانی چند تا ترانه رو از وسط راه اسکیپ کردیم که به بعدی برسیم. خیلی کلنجار رفتم به خودم بقبولونم که خواستن ضعف ترانه‌ها رو با قدرت خوانندگی آقای خواننده بپوشونن و این هیچ‌چی از ارزش‌های وی کم نمی‌کنه؛ ولی واقعیت اینه که از نظر من این بزرگ‌ترین
دانلود آهنگ جدید محسن کمالدار هوای تو
دانلود آهنگ محسن کمالدار به نام هوای تو کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده هوای تو با صدای محسن کمالدار از جوان ریمیکس
ترانه : محسن کمالدار, موزیک : میلاد ملک
Download New Music Mohsen Kamaldar – Havaye To

آهنگ جدید محسن کمالدار عزیز و خوش صدا منتشر شد.
جدیدترین ساخته این خواننده در تاریخ ۱۵ شهریور منتشر شد.
آهنگ جدید این خواننده، هوای تو نام گرفته است.
ترانه این موزیک از
دانلود آهنگ های مسیح و آرش
جدیدترین آهنگ های مسیح و آرش با لینک مستقیم و کیفیت بالا

دانلود تمام آهنگ های مسیح و آرش

مسیح و آرش دو خواننده پاپ و موفق کشورمان می باشند .
آرش عدل پرور زاده 21 مرداد سال 1369 در تهران است. مسیح زاده 20 ازردیبهشت سال 1367 در شهر تهران است.   
مسیح و آرش AP دو خواننده ی جوان و مشهور کشورمان متولد تهران هستند که از نوجوانی به خارج از کشور رفته و همانجا تحصیلات در رشته آهنگسازی داشتند و انواع ساز ها و سبک های جدید آواز و خوا
                              ترانه و آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی دلتنگی از شاهین‌بنان با دو کیفیت اورجینال 128 و 320 و لینک مستقیم و پر سرعت به همراه تکست و متن آهنگ

تهیه کننده: صدرالدین حسین خانی | آهنگساز و خواننده: شاهین بنان | سبک آهنگ: دلتنگی عاشقانه و شاد | گیتار: وحید عویدی | ترانه سرا: صدیقه رحمانی | لیبل: شرکت فرهنگی هنری ایران گام | تنظیم و میکس و مسترینگ: مسعود جهانی
دانلود آهنگ دلتنگی شاهین بنان در ادامه مطلب

ادامه مطلب
بیوگرافی آیدا مشرف و زندگی نامه او
آیدا مشرف خواننده زیبا و خوشگل ایرانی متولد هشتم ژانویۀ سال ۱۹۹۰ برابر با دوشنبه ۱۸دی ماه ۱۳۶۸ در کشور سوئد است. او یک هنرمند سوئدی در زمینه موسیقی، خواننده و ترانه نویس است. او در گوتنبرگ بزرگ شد. از سنین پائین شروع به آواز خواندن کرد. بعد از اینکه جایگاه دوم را در برنامۀ صدای ترکیه در سال ۲۰۱۳ به دست آورد، قراردادی با شرکت سونی موزیک ترکیه امضا کرد و نخستین تک آهنگش با نام “Bogaz’da Yangin Var” را در ژانویۀ ۲۰۱۵ م
کارگردان: مصطفی کیایی || تهیه کننده: مصطفی کیایی || نویسنده: مصطفی کیایی
اینا اصلا ما رو قبول ندارن و بهمون میگن مطرب و … داستان این فیلم دربارهٔ یک خواننده کاباره‌ ای است که پیش از اوج گرفتن با وقوع انقلاب ۱۳۵۷ همچون این طیف خواننده‌ها از صحنه کنار می‌رود اما چون به اندازه کافی از شهرت و اقبال نیز برخوردار نبوده، نمی‌تواند خواننده لس آنجلسی شود و در نهایت به خواننده مراسم تبدیل می‌شود و….

دانلود فیلم مطرب
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید محمد نورافکن فرصت
دانلود آهنگ محمد نورافکن به نام فرصت کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده فرصت با صدای محمد نورافکن از جوان ریمیکس
ترانه و ملودی : محمد حسین آقایی
Download New Music Mohammad Nourafkan – Forsat

خواننده سبک پاپ، محمد نورافکن موزیک جدید خود را منتشر کرد.
جدیدترین موزیک این خواننده جوان، فرصت نام دارد.
این موزیک در تاریخ ۱۴ مرداد منتشر شد.
ترانه و ملودی این اثر از محمد حسین آقا
رضا صادقی – دعوت
دانلود آهنگ دعوت با صدای رضا صادقی ، خواننده ی محبوب کشورمون.
امیدوارم از گوش دادن به این ترانه ، لذت ببرید.
این آهنگ مربوط به تیتراژ ویژه برنامه دعوت است.
Reza Sadeghi – DAVAT
خواننده رضا صادقی آهنگساز و تنظیم کننده مهدی ابراهیمی نژاد شاعر پیام ربیعی میکس و مستر فرید ایمانی گیتار … هیراد نیکنام،پاشا فاطمی کارگردان محمد سیحونی
ایندانلود این آهنگ از آی سانگز
---
کانال تلگرام : ♫ @isongsir ♫
سایت : http://isongs.ir
[عکس 320×320]
مشاهده مطلب در کانال
این پست با انتشار اخبار و جزئیات بیشتر از آلبوم بروزرسانی می شود:
۱۹ دی: درخت نام یکی از قطعات این آلبوم است. نوید سپهر (تنظیم‌کننده)، آرمین مرشد (گیتار آکوستیک)، رضا اسدپور (صدابردار) و پدرام فریوسفی (ویولن) از عوامل آن هستند. این قط
آرون افشار – پناه عاشقان
دانلود آهنگ پناه عاشقان با صدای آرون افشار
Aron Afshar – Panahe Asheghan
خواننده آرون افشار نام ترانه پناه عاشقان تنظیم معین راهبر آهنگساز آرون افشار ترانه سرا علیرضا مرتضی قلی گیتار فرشید ادهمی ویولن پرهام حسینی عکس عرفا طلیسچی طراحی محمد نعیمی
ایندانلود این آهنگ از آی سانگز
---
کانال تلگرام : ♫ @isongsir ♫
سایت : http://isongs.ir
[عکس 320×320]
مشاهده مطلب در کانال
آرون افشار با نام اصلی وحید اولین بار با اجرای قطعه جانم باش وارد عرصه موسیقی شد و به شهرت رسید. این خواننده جوان یک برادر کوچکتر از خود دارد و در کنار پدر و مادرش زندگی می کند و مجرد می باشد. این خواننده پاپ در برنامه های تلویزیونی حضور فعال دارد و به تازگی در برنامه دورهمی مهران مدیری نیز حضور یافته و اما بیشترین شهرتش به خاطر اجرای برنامه و حضور در برنامه خندوانه بوده است. در ادامه جزئیات زندگی آرون افشار خواننده جوان و آینده دار کشورمان ر
بیوگرافی حسین تهی؛ خواننده رپ
حسین تهی یکی از خوانندگان رپ است. وی از سال ۱۳۷۹ به طور غیر حرفه‌ای وارد عرصه موسیقی شد و ترانه‌هایش را در استودیوی خانگیش ضبط و تکثیر می‌کرد.  حسین تهی با ترانه «رقص» خودش را در دل مخاطبانش جا کرد و با ترانه «کلید» به اوج محبوبیت و معروفیت رسید. حسین تهی دوره ای را با تتلو در قالب گروه T&T همکاری کرد و همین باعث شد این دو در کنار هم بیشتر و بیشتر دیده شوند.
نام: سید حسین موسوی
نام مستعار: حسین تهی
متولد: 6 بهمن 1364
بیوگرافی محمد نوری خواننده ایرانی
سلام خدمت شما کاربران گرامی امروز برای شما بیوگرافی خواننده ایرانی استاد محمد نوری را آماده کرده ایم .
محمد نوری خاوننده ایرانی زاده تهران در تاریخ 1 دی 1308 است ، 
در نوجوانی خوانندگی را از سیروس شهردار و فریدون فرزانه آموخت که از استاد های هنرستان های مشهور موسیقی بوده اند . وی در نوجوانی به خواندن اشعار نوین پرداخت که سبب شد کار خوانندگی را آغازکند .

ادامه مطلب
خواهرم دیروز شکایت می‌کرد که یکی از برادران یه ترانه انداخته تو دهن امیرعلی: تو پلنگ منی، منو چنگ می‌زنی! ظاهرا برادر یه کلیپ گذاشته براش و اینم از اون روز هی داشته تو خونه می‌خونده. میگه صبح فاطمه (خواهر امیرعلی، وروجک سابق) هم که بیدار شده اولین جمله‌ش این بوده: تو پلنگ من هستی، من را چنگ می‌زنی! :))) تازه برداشته کتابیش هم کرده :)
الان، این موقع شب یادش افتادم، گفتم برم ببینم کی کیو چنگ می‌زنه. خدایا! پروردگارا! این چه مهملاتیه که می‌خونن و
دانلود آهنگ تیتراژ سریال مانکن از فرزاد فرزین 
مانکن نام سریال ایرانی به کارگردانی حسین سهیلی زاده ، برای نمایش خانگی است که در تابستان 98 در مارکت ها منتشر شد
فرزاد فرزین خواننده مشهور پاپ ایرانی علاوه بازیگری در سریال مانکن ، خواننده تیتراژ پایانی این مجموعه می باشد (نام اصلی این ترانه ای کاش می باشد)
متن اهنگ ای کاش فرزاد فرزین
ادامه مطلب
کارگردان: مصطفی کیایی || تهیه کننده: مصطفی کیایی || نویسنده: مصطفی کیایی
اینا اصلا ما رو قبول ندارن و بهمون میگن مطرب و … داستان این فیلم دربارهٔ یک خواننده کاباره‌ ای است که پیش از اوج گرفتن با وقوع انقلاب ۱۳۵۷ همچون این طیف خواننده‌ها از صحنه کنار می‌رود اما چون به اندازه کافی از شهرت و اقبال نیز برخوردار نبوده، نمی‌تواند خواننده لس آنجلسی شود و در نهایت به خواننده مراسم تبدیل می‌شود و….

دانلود فیلم مطرب
ادامه مطلب
همشهری‌آنلاین نوشت:‌ وقتی یک خواننده سرشناس در مرفه‌ترین منطقه تورنتو در عمارتی به وسعت ۴۶۵۰ متر مربع زندگی می‌کند، باید هم روی تشکی به ارزش ۴۰۰ هزار دلار (کمی بیش از شش میلیارد تومان) بخوابد.
درک Drake اوایل ماه جاری میلادی از عمارت بسیار اشرافی
ادامه مطلب
این پست با انتشار اخبار و جزئیات بیشتر از آلبوم بروزرسانی می شود:
۱۹ دی: درخت نام یکی از قطعات آلبوم است. نوید سپهر (تنظیم‌کننده)، آرمین مرشد (گیتار آکوستیک)، رضا اسدپور (صدابردار) و پدرام فریوسفی (ویولن) از عوامل آن هستند. این قطعه خ
جاستین بیبر ترانه سرا و خواننده کانادایی ست. او متولد اول مارس ۱۹۹۴در آنتاریو کانادا می باشد. بیبر توسط مادری مجرد و کم سن و سال بزرگ شد.

پدر جاستین بیبر “جرمی بیبر” خانواده خود را بخاطر یک زن دیگر ترک کرد. پدرش جرمی معتاد بود و با مشکلات اعتیاد دست و پنجه نرم میکرد.

در سال ۲۰۱۰ جاستین اظهار کرد که با پدرش روابط خوب و نزدیکی دارند. جاستین که آن موقع ۱۶ سال داشت در مصاحبه با مجله ای اعلام کرد که “من با پدرم رابطه خیلی خوبی دارم. زمانی که من بچ

دانلود آهنگ ماکان بند ایرانی اصل
ترانه و آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی ایرانی اصل از ماکان بند با  کیفیت اورجینال و لینک مستقیم و پر سرعت به همراه تکست و متن آهنگ + پخش آنلاین از وبلاگ موزیک اسطوره 
کیبورد: سهیل رنجکش | خواننده: ماکان بند | سبک آهنگ: عاشقانه و شاد | طراح کاور: سپند گرافیک | میکس و مسترینگ: محمد فلاحی | عکس: میلاد ابوعلی | آهنگساز: محمد عابدینی | تنظیم: امیر میلاد نیکزاد و حسین غمگین | ترانه سرا: محسن حق نظری
دانلود آهنگ ایرانی اصل ماکا
بیوگرافی رضا بهرام

سلام امروز برای شما کربران گرامی بیوگرافی خواننده مشهور رضا بهرام را اماده کرده ایم .

رضا هلاورجانی که با نام هنری رضا بهرام شناخته میشود که در بین مردم از محبوبیت بسیاری برخوردار است . 
که در 20 دی 1370 در شهر یزد متولد شده است . او فرزند دوم خانواده است او دو خواهر دارد که هردو ورزشکار هستند . ایشان در 14 سالگی پدر خود را از دست داد . 

ادامه مطلب
مدرسه کوچه بغلی دارن اهنگ پخش میکنن و از بچه های دبستانی میخوان که بیان ترانه بخونن و جایزه بگیرن . ترانه ی چی؟ اهای عالیجناب ععععععشق فرشته عذاب عععععشق :/ 
بعد میگن بلوغ زودرس ، بعد میگن انحرافات جنسی، ذهن بچه از الان درگیر این مفاهیم به درد نخوره :( 
لبخند:زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی ترانه علیدوستی و همسرش شنیده می شود که تا این لحظه هیچ خبر موثق و قطعی درباره آن به گوش نرسیده است.
یکی از بازیگران خبرساز در سال جاری احتمالا ترانه علیدوستی است. بعد از حرف های فمینیستی این بازیگر شایعه جدایی از همسرش قوت گرفت اما تا این لحظه هیچ خبر موثق و قطعی درباره آن شنیده نشده است.
ادامه مطلب
دانلود فیلم ترانه با لینک مستقیم
دانلود رایگان فیلم ایرانی ترانه با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم ترانه
گروه فیلم : اجتماعی
سال تولید : 1396
کارگردان : مهدی صاحبی
بازیگران: الهه حصاری، اندیشه فولادوند، امیر رضا دلاوری، مریم معصومی، بابک انصاری، نازنین فراهانی، سیاوش چراغی‌پور، حدیث مدنی، ایران مسعودی، آیدا تبیانیان، نسیم مسلمی، مهناز کرباسچیان، میترا شاکری، ریحانه محمدنژاد.
خلاصه داستان :
 ترانه دختری دانشجو و مسئو

سلام امروز میخوام یکم از ترانه سرایی حرف بزنیم. راستش چون میدونم توی سایت های دیگه هیچ مطلب بدرد بخوری پیدا نمیشه و همه ی مطالب کپی شده از هم هستند. خواستم اون چیزایی که خودم یاد گرفتم رو به اشتراک بزارم. چون میدونم خیلیا فرصت یا توان رفتن به کلاس های ترانه سرایی رو ندارن. واسه همین گفتم تجربیاتم رو با شما به اشتراک بزارم شاید به درد شما خورد. البته بنظرم نرفتن  این کلاس ها هم بهترین کاره. کلاس های اموزشی تنها باعث میشن زود تر به مسیری که م
دانلود آهنگ جدید سهیل رحمانی عشق من
دانلود آهنگ سهیل رحمانی به نام عشق من کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده عشق من با صدای سهیل رحمانی از جوان ریمیکس
ترانه و موزیک : موجین و سهیل رحمانی, تنظیم و مسترینگ : میثم اکبری
Download New Music Soheil Rahmani – Eshghe Man

سهیل رحمانی عزیز، خواننده خوش صدا موزیک جدید خود را منتشر کرد.
جدیدترین ساخته سهیل رحمانی در سبک پاپ قرار دارد.
این اثر سهیل رحمانی، عشق من نام گرفت
دلم برا خواننده خاموش بودن تنگ شده؛ دلم می خواد یه وب تازه بخونم بدون اینکه بخوام کامنتی بذارم و حرفی بزنم؛ بخونم و بخونم و بخونم...
یه سلامی هم بکنم به خواننده های خاموشم :) درسته من تا حدی درکتون می کنم ولی نمی خواید روشن بشید آیا؟!
بیوگرافی بازیگران

نام اصلی: رستاک حلاج
نام مستعار: رستاک
تولد: ۱۳ تیر ۱۳۶۲ تهران،  ایران
سبک‌(ها): پاپ، راک
ساز(ها): گیتار
سال‌های فعالیت: ۱۳۸۸ تا اکنون
تحصیلات: فارغ‌التحصیل رشته موسیقی
آلبوم معروف : پاییز سال بعد

عکس های اینستاگرام رستاک حلاج

رستاک حلاج مشهور به رستاک (زادهٔ ۱۳ تیر ۱۳۶۲ در تهران)، خواننده، آهنگساز و نوازنده اهل ایران است.
«رستاک حلاج»خواننده، ترانه‌سرا و آهنگسازی که با وجود سبک و سیاق متفاوت سروده‌هایش نسبت به ک
بیوگرافی بازیگران

رستاک حلاج مشهور به رستاک (زادهٔ ۱۳ تیر ۱۳۶۲ در تهران)، خواننده، آهنگساز و نوازنده اهل ایران است.
«رستاک حلاج»خواننده، ترانه‌سرا و آهنگسازی که با وجود سبک و سیاق متفاوت سروده‌هایش نسبت به ک
بیوگرافی بازیگران

بیوگرافی بازیگران

بیوگرافی بازیگران

بیوگرافی بازیگران

دانلود رایگان فیلم ترانه,
دانلود رایگان فیلم ایرانی ترانه با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم ترانه
گروه فیلم : اجتماعی
سال تولید : 1396
کارگردان : مهدی صاحبی
بازیگران: الهه حصاری، اندیشه فولادوند، امیر رضا
دلاوری، مریم معصومی، بابک انصاری، نازنین فراهانی، سیاوش چراغی‌پور، حدیث
مدنی، ایران مسعودی، آیدا تبیانیان، نسیم مسلمی، مهناز کرباسچیان، میترا
شاکری، ریحانه محمدنژاد.
خلاصه داستان : تر
امیرعباس گلاب خواننده سبک پاپ و راک است
امیرعباس گلاب
تولد: ۲۴ آبان ماه ۱۳۶۵
ملیت: ایران
سبک‌(ها): پاپ و راک
ساز(ها): گیتار و پیانو
زمینهٔ فعالیت: خواننده و آهنگساز
امیرعباس گلاب که در ۲۴ آبان سال ۱۳۶۵ در تهران متولد شد و از سن ۷ سالگی موسیقی را با آواز سنتی نزد پدر خود شروع کرد وی ۱۴ سال بیشتر نداشت که نواختن گیتار را آغاز کرد و گرایش به سبک پاپ و راک آورد.
وی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.
بیوگرافی امیر عباس گلاب خواننده
ادامه مطلب
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم ترانه
شاکری، ریحانه محمدنژاد.
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم ترانه
شاکری، ریحانه محمدنژاد.
بیوگرافی و عکس های سینا درخشنده خواننده نسل جوان

مجموعه: هنر و هنرمند

عکس های سینا درخشنده خواننده

سینا درخشنده خواننده پاپ زادۀ 30 شهریورماه سال 1370 در شهر شیراز است. سینا درخشنده از جمله خوانندگان جوان و خوش آتیه کشور اسـت. سینا درخشنده کـه نام اصلیش رضا می باشد از حدود 17سالگی در مسیر موسیقی قدم گذاشت.
سینا درخشنده  در بهمن ماه 1396 با انتشار قطعه کوک حالم معروف شد و سپس با آهنگ یار همیشگی سر زبان ها افتاد.
مدرک تحصیلی سینا درخشنده لیسا
دلم برات تنگ شده دارم دیوونه میشم
تا وقتی که نبینمت آروم نمیشم
بین ما هر دیواری باشه برمیدارم
فاصله عمرم که باشه کم نمیذارم
بغض ترانه و دلم هر دو شکسته
چشام به در منتظر نگات نشسته
باور نمیکنم فراموشت شدم من
گواه دلتنگی من ترانه هامن
تویی که بودی و هستی و موندی همیشه کنار ترانه من
واسه موندن و خوندن از عشق و ستاره تو شدی بهانه من
دیگه نه نمیخوام که ببینم نیستی پیشم
دیگه خنده زورکی سخته برام راضی نمیشم
دیگه دوری تو مثل سم چرا نمیفهمی
نذار حس کنم
ووگار صدا را چقدر میشناسید ؟
ووگار صدا از خواننده های جوان آذربایجانی بوده و در سبک موسیقی پاپ فعالیت دارد. این هنرمند نسل جوان طی چند سال اخیر فعالیت هنری خود را در عرصه موسیقی آغاز کرده و آهنگ های مختلفی منتشر نموده است. ووگار صدا از بهترین و مشهورترین خواننده های عصر حاضر بوده و آهنگ هایش در خارج از مرزهای آذربایجان نیز شنیده می شود و ترانه هایی که او می خواند در سبکی کاملا متفاوت و جدید بوده و برای طرفدارانش بسیار جذاب می باشد و این خوانن
گلزار فالش می‌خواند؟
بعد از انتشار بخش‌هایی از کنسرت رضا گلزار یا مهران مدیری در شبکه‌های اجتماعی بحث‌های زیادی درباره فالش‌خوانی و کیفیت پایین کنسرت‌ها مطرح شد.علی پهلوان، سرپرست گروه آریان: نظر کلی من این است که ویدیوهای اینستاگرام منبع خوبی برای اظهارنظر کلی در مورد خواندن یک خواننده نیست، کما این‌که ویدیوهای رسمی منتشرشده از خواننده‌ها هم منبع خوبی نیست، چون می‌شود صدای خواننده را بعد از اجرا با نرم‌افزار کوک کرد یا حتی آهنگ ر
نجمه جودکی، مجری صدا و سیما در برنامه ای در واکنش به اتفاقاتی که پیرامون آهنگ سفارشی از یاس افتاد انتقاد کرد. این مجری زن صدا و سیما با اشاره به محبوبیت یاس و کنسرتی که در آن آهنگ سفارشی را می خواند گفت: "وقتی ترانه سفارشی رو این خواننده می خونه خیلی از گروه ها بهشون برمیخوره که چرا این حرف رو زدی؟"
ادامه مطلب
سیاوش قمیشی، خواننده ایرانی
سیاوش قمیشی آهنگساز، شاعر، تنظیم کننده و خواننده ای ست که در بین عموم به عنوان خواننده و برای خواص به عنوان آهنگساز و خواننده، اعتباری ویژه و متفاوت دارد. نخستین وجه و شاید مهم ترین وجه تفاوت آثار سیاوش قمیشی در ملودی هایش نهفته است.
بیوگرافی سیاوش قمیشی
سیاوش قمیشی (زادهٔ ۲۱ خرداد ۱۳۲۴ در دزفول خوزستان)، آهنگساز و خواننده سرشناس ایرانی مقیم لس آنجلس است. سیاوش قمیشی تاکنون ۱۸ آلبوم موسیقی و ۱۵ تک آهنگ منتشر کرد
دانلود رایگان فیلم سینمایی مطربفیلم سینمایی مطرب با سه کیفیت عالی برای دانلود قرار داده شده است
فیلم سینمایی مطربفیلم درباره یک خواننده کاباره‌ای به نام ابراهیم خوش لحن (خوش سینه) است که پیش از اوج گرفتن با وقوع انقلاب ۱۳۵۷ همچون این طیف خواننده‌ها از صحنه کنار می‌رود اما چون به اندازه کافی از شهرت و اقبال نیز برخوردار نبوده، نمی‌تواند خواننده لس آنجلسی شود و در نهایت به خواننده مراسم تبدیل می‌شود و…

بازیگران:پرویز پرستویی، محسن کیا
خواننده ای که با دیدن چهره اش نمیتوان سن دقیق وی را حدس زد. اما وی یکی از جوانترین خوانندگان موسیقی پاپ ایران میباشد.او علاوه بر هنر خوانندگی به ترانه سرایی های زیبایش نیز مشهور است به همین خاطر علی یاسینی در کارِ آهنگسازی نیز دستی دارد و علاوه بر برخی از آهنگ های خود برای خوانندگان مطرح دیگری همچون شهاب مظفری و محمدرضا گلزار نیز آهنگسازی کرده.

ولی بیشتر از همه ترانه سرایی های علی یاسینی است که دل مخاطبین و طرفداران وی را برده، همه آهنگ
مهارت های فردی
یکشنبه, ۲۲ مهر ۱۳۹۷
۰
Loperty
۵۴۶
چگونه خواننده شویم؟
شاید شما نیز رویای اجرا روی سن به عنوان یک خواننده مشهور را در سر می پرورانید. واقعیت این است که این رویا دست یافتنی می باشد فقط باید برای خواننده شدن برنامه ریزی کرده و تلاش و کوشش خود را چاشنی کار کنید. در این مقاله به صورت مفصل به این موضوع پرداخته ایم.
همواره زمانی که صحبت از خواننده شدن می شود، بحث استعداد ذاتی نیز مطرح می شود. البته استعداد ذاتی نقش بسیار عمده ای را در خوانن
دانلود آهنگ پویا بیاتی خبر خوب
ترانه و آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی خبر خوب از پویابیاتی با دو کیفیت اورجینال 128 و 320 و لینک مستقیم و پر سرعت به همراه تکست و متن آهنگ از موزیک من
خواننده: پویا بیاتی | سبک آهنگ: دلتنگی و احساسی | ویولون: پرهام حسینی | طراحی کاور: رضا یثربی | گیتار و بوزوکی: مجتبی تقی پور | تنظیم و میکس و مسترینگ: امید سلیمانی | ترانه سرا و آهنگساز: مهدی رحیمی

متن آهنگ خبر خوب پویا بیاتی
خبر خوبم بارونی من مثل خاک جنوبم
ادامه مطلب
رضا بهرام خواننده پاپ ایرانی این روزها با ترانه ها و آهنگ های خود همه را شگفت زده و مجذوب خود کرده، در این بخش از سایت حرف تازه شما را با آهنگ ها و بیوگرافی و زندگی شخصی او آشنا می کنیم. بیوگرافی رضا بهرام خواننده پاپ ایرانی متولد یزد بوده و اصالتا اهل یزد و اکنون در تهران زندگی می کند. شروع فعالیت خوانندگی و نوازندگی علاقه به موسیقی و خواندن باعث شد تا به دنبال این هنر رفته و فعالیت خود را در این زمینه شروع کرده است. سبک کار رضا بهرام در موسیق

اولین باری که کاری رو بصورت جدی ادامه دادم نویسندگی بود. با نوشتن داستان کودکانه شروع کردم. و تقریبا بعدش رمان نویسی رو ادامه دادم. اما بعد از مدتی نویسندگی رو رها کردم. دلیلش هم این بود که توی راهم فهمیدم ترانه سرایی خیلی بهتر از نویسندگی هست! البته برای من. چون من علاقه ی زیادی به اهنگ گوش دادن داشتم و میگفتم چی بهتر از ترانه سرایی! و البته ترانه سرایی پول زیادی هم داشت. فک کن با یک متن هشت یا ده خطی یک یا دو میلیون بگیری! البته این فقط بر
تحت نظر شرکت فرهنگی هنری «آوای فروهر » و با مدیریت «معین راهبر» فعالیت می کند. دانلود آهنگ آرون افشار جانم باش معرفی شد و یا همین آهنگ به محبوبیت بسیار بالایی در بین بینندگان موسیقی ایرانی دست یافت. همچنین آهنگ های طبیب ماهرو خط و نشان هم در بین طرفداران آرون افشار محبوبیت خاصی دارند. حوزه فعالیت دانلود آهنگ آرون افشار ترانه سرا، آهنگساز و خواننده می باشد. آرون افشار از کودکی به موسیقی علاقمند بوده است و ساز اصلی او گیتار می باشد. او از ۷ یا ۸
سیروس امجدی متولد:1374/06/26از خانواده هنرمند و بنام مطرح در حوضه هنری فعالیت های عجیب و قریب تو یکی قطعه های قدیمی می توان به فیک1اشاره کرد
فیک یکی از قطعه های هنری ای بود که توسط حمید صفت دزدیده شده بود که سیروس امجدی از جناب حمید صفت شکایت کرده و به حمید صفت گفت:حمید دزدی کردی باید تاوان سخت و سنگین بدی باید بفهمی که نباید نه دزدی کنی و نه این که جعل آهنگ و ترانه کنی تا یاد نگیری اجازه هیچ گونه آزادی نخواهی داشت
وقتی این حرف رو زد فکر می کرد که چه
تو فکر می‌کنی من هم مثلِ بعضی استعاره‌های آهسته، 
جایم فقط کنارِ همین کلماتِ کودن است. 
تو فقط یک راه داری: بزن! 
همه‌ی تیرهای خلاص 
از هجدهمِ همین جهانِ مزخرف می‌گذرند. 
تعلل نکن، 
تا ترانه‌ی بعدی راهی نیست. 
من آب‌ام را خورده، 
کَفَنَم را خریده، 
اشهدِ علاقه‌ام به عدالت را نیز خوانده‌ام. 
تو یکی ... دستِ مرا نخواهی خواند! 
حالا بروم، یا بمانم؟ 
دارد باران می‌آید، 
دارد یک ذره نورِ آبی 
به غشای شیشه نوک می‌زند. 
تو برو نمازت را بخوان، 
دوره جامع ترانه سازی (Songwriting) بر اساس علمی ترین متدهای آموزشی دنیا با تدریس سیامک عباسی (ترانه سرا، آهنگساز، Phd ادبیات فارسی) در شهر اصفهان برگزار می شود. با توجه به محدود بودن ظرفیت هرچه سریع تر نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید. 
ادامه مطلب
بابک جهانبخش با نام شناسنامه‌ ای علی جهانبخش 1 فروردین 1362 در بوخوم آلمان متولد شد. پدرش مهندس الکترونیک و مادرش خانه دار هستند. دانلود آهنگ بابک جهانبخش جدید و قدیمی نوازندگی پیانو را از 5 سالگی زیر نظر استاد آلمانی در مدرسه موسیقی آزاد شهر بوخوم آلمان آغاز نمود و بعد از تحصیلات پدرش و بازگشت به ایران، علاقه خود را به موسیقی بیشتر دید و به صورت جدی تر موسیقی شرقی را دنبال کرد. اولین بابک جهانبخش کسی که او را به خواننده شدن تشویق کرد مرحوم مجت
بیوگرافی محسن یگانه 
سلام امروز بیوگرافی خواننده معروف و پرطرفدار محسن یگانه را برای شما کاربران محترم اماده کرده ایم . 
خواننده معروف محسن یگانه در تاریخ 23 اردیبهشت 1364 در گنبد کاووس متولد شد 
دانشجوی انصرافی و لیسانس مهندسی صنایع که در دانشگاه ازاد ترم ششم است ، همچنین ایشان دو خواهر پزشک و ددندان پزشک دارد ، و همچنین یک برادر که نام او کمیل است ، او فرزند سوم خانواده است .

ادامه مطلب
دانلود آهنگ های محمد علیزاده
جدیدترین آهنگ های محمد علیزاده با لینک مستقیم و کیفیت بالا
دانلود تمام آهنگ های محمد علیزاده

محمّد علیزاده (زادهٔ ۲۳ دی ۱۳۶۰) خواننده موسیقی پاپ، آهنگساز، ترانه‌سرا و بازیگر ایرانی است.
فعالیت هنریاولین آلبوم رسمی محمد علیزاده با نام همخونه در سال ۱۳۸۷ منتشر شد که آهنگ و تنظیم این آلبوم توسط امیر حسین سرگزی انجام شده‌است. این آلبوم نتوانست محمد علیزاده را آنطور که باید معرفی کند، چندین سال پس از انتشار ای
دوره جامع ترانه سازی (Songwriting) بر اساس علمی ترین متدهای آموزشی دنیا با تدریس سیامک عباسی (ترانه سرا، آهنگساز، Phd ادبیات فارسی) در شهر اصفهان برگزار می شود. با توجه به محدود بودن ظرفیت هرچه سریع تر نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید. 
ادامه مطلب
داستان فیلم

داستان این فیلم درباره یک
خواننده کاباره ای به نام ابراهیم خوش لحن (خوش سینه) است که پیش از اوج
گرفتن با وقوع انقلاب ۱۳۵۷ همچون این طیف خواننده ها از صحنه کنار می رود
اما چون به اندازه کافی از شهرت و اقبال نیز برخوردار نبوده، نمی تواند
خواننده لس آنجلسی شود و در نهایت به خواننده مراسم تبدیل می شود و….

بازیگران
پرویز پرستویی، الناز شاکردوست، محسن کیایی، مهران احمدی، حسین امیدی، امین مقدم، محمدسام

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها